O nás

Vítáme Vás na našich stránkách zdravého životního stylu…

Sportu a zdravé výživě se věnujeme již 12 let. Po maturitě jsme absolvovali trenérský a výživový kurz a obdrželi osvědčení osobního trenéra fitness a poradce ve výživě. Za svou praxi jsme vybudovali fitness centrum, pracovali jako nutriční terapeuti, poradci pro výživu a trenéři fitness.

V této oblasti jsme nasbírali spoustu zkušeností, se kterými se s Vámi velmi rádi podělíme…

Úvod

Naším cílem je vytvářet prostor, jenž působí přirozeně a uvolněně na klienta, slouží jeho potřebám a přispívá ke zdravému a naplňujícímu přístupu k životu.

Ve studiu strávíte čas, který budete věnovat výhradně sami sobě a budete mít možnost čerpat z nabízených služeb zdravé výživy či zlepšení fyzické kondice, které budou mít maximální přínos pro zlepšení vašeho jídelníčku, tréninku i kvality spánku a tím i k zvýšení sebevědomí a eliminaci stresu. Uvolníte se v příjemném přátelském prostředí, kde můžete relaxovat společně s přáteli nebo celou rodinou.

Naším posláním je vést své klienty přímou cestou ke zdravému životnímu stylu a věříme, že se jim bude dařit dojít k jejich vysněnému cíli …

Vždy nám šlo o to, naučit klienty poznat sami sebe, pracovat se svým tělem a zajistit jim správný směr, motivaci a odhodlání k realizaci svých úspěchu v oblasti zdravé výživy a sportu.

Svůj přístup a své služby přizpůsobujeme všem lidem bez ohledu na druh jejich potřeb a stavbu jejich těla. Věnujeme se dětem od 6-ti let, všem sportovcům i starším lidem, kteří chtějí dosáhnout zlepšení své dosavadní kondice, zajímají se o zdravý životní styl, správné stravování, pravidelný pohyb, prevenci nemocí, zdravé snižování váhy, eliminaci stresu v dnešní uspěchané době a chtějí začít novou etapu svého života.

Od samých začátků usilujeme o rozvoj zdravého životního stylu, o kvalitu stravování malých dětí, o udržení aktivního životního tempa seniorů, o pomoc lidem s poruchou příjmu potravy a věnujeme se prevenci stresu, dodržování pitného režimu a kvalitě spánku.

Podporujeme také zaměstnance malých a velkých firem, školy a školky, fitness centra i wellness centra a poskytujeme služby v oblasti zlepšení kondice v mnoha směrech.

Všechny naše produkty a služby jsou jedničkami na českém trhu.

Proč využít znalostí a služeb studia VVlife ?

Výživa má velký vliv na zdraví člověka !

 • Většina lidí, nejen ženy nejsou spokojeni s vlastní váhou, kterou by rádi snižovali.

 • Většina lidí nemá dost času na sport a zvýšení výdeje energie.

 • Většina lidí si ráda dopřeje dobrou a energeticky vysoce hodnotnou stravu.

Výživové faktory související se zdravotními riziky !

 • Nadměrný příjem energie vede k tzv. oxidativnímu stresu vzniku volných radikálu a vzniku mnoha poškození buněk – onemocnění na buněčné – metabolické úrovni.

 • Nadměrný příjem cukrů a především tuků vede k obezitě se všemi jejími riziky a cukrovce začínající v dospělosti (II. typu).

 • Nadměrný příjem živočišných (nasycených) tuků a cholesterolu ve stravě zvyšuje hladinu cholesterolu v krvi a podílí se na vzniku aterosklerózy a jejích projevů – nejznámější je infarkt myokardu a cévní mozková příhoda.

 • Nadměrný příjem energie a vysoký příjem nasycených tuků jsou spojovány se vznikem rakoviny prsu, tlustého střeva, konečníku, dělohy a vaječníků.

 • Vysoký příjem jednoduchých cukrů zvyšuje výskyt zubního kazu zvláště u dětí.

 • Vysoký příjem soli je spojován se vznikem vysokého krevního tlaku a rakoviny žaludku.

 • Nízký příjem vápníku a vitamínu D má nepříznivý vliv na vznik osteoporózy.

 • Nízký příjem jódu hraje roli při poruchách štítné žlázy.

 

Jak probíhá konzultace ?

První návštěva slouží ke zjištění informací Vašich dosavadních výživových návyků, zdravotních a rodinných dispozicích, Vašich cílů a motivací ke změně stravování a životního stylu.

Vstupní konzultace je provázena měřením na přístroji InBody270, který analyzuje složení Vašeho těla.

Při další návštěvě obdržíte osobní výživový plán společně s výsledky měření. Součástí výživového plánu je doporučení pro další konzultace a sestavení tréninkového programu na míru.

Konzultace začínají Analýzou složení lidského těla na špičkovém diagnostickém přístroji InBody270 a výpočtem základních parametrů podstatných pro zhodnocení stávajícího stavu. S klientem rozebereme nejčastější chyby v jídelníčku a životosprávě.

V dalším kroku provedeme rozbor nutričního složení a energetické náročnosti stávajícího jídelníčku. Nakonec obdrží klient návrh nového variabilního jídelníčku, recepty některých doporučených jídel a návrh pohybových aktivit, kterým by se měl v rámci změny životního stylu věnovat.

VVlife  =  fyzická a psychická pohoda, skvělá kondice a správný životní styl

Poskytujeme servis a péči, která Vás dovede k postavě dle Vašich představ a pomůžeme Vám s celkovou změnou životního stylu. Jste-li rozhodnuti se svou kondicí něco udělat, kontaktujte nás !